Illusion4u
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fanteziile barbatilor... si nu numai :D

+3
washdeluxe
SWEET_ANDRADA
Magic_White_Wolf
7 participanți

In jos

Fanteziile barbatilor... si nu numai :D Empty Fanteziile barbatilor... si nu numai :D

Mesaj Scris de Magic_White_Wolf Dum Mar 27, 2011 8:26 pm

Poate topicul asta nu este stilul cu care v-ati obisnuit,... dar sunt satul de mizeria din viata, politica, social, fotbal si alte lucruri "plictisitoare",... asa ca m-am gandit sa fac o enumerare a fanteziilor sexuale ale barbatilor... Cine stie, poate aflu si eu lucruri noi... Si poate vor fi mult mai multe comentarii Very Happy

Vecina - poate fi incadrata si in categoria "prietena de familie". Este femeia care va viziteaza des si asupra careia, normal, fiind la indemana, se indreapta o parte consistenta a fanteziilor.

Menajera - evident, cu costumatia de rigoare, sortulet si fusta plisata de lungime maxim doua palme(de-a latul Razz ), plus pamatuful tinut delicat de coada - obiect datator de idei.

Asistenta medicala - eiii, nu cred ca exista barbat (hetero,evident) care sa nu fi visat la o asistenta plina de nuri,imbracata intr-un halat medical (provocator obiect de imbracaminte Wink ), incheiat maxim la doi nasturi.

Profesoara - este o fantezie ce dateaza din vremea liceului, imposibil sa nu fi fost o "profa" de nota 10 care sa nu ne fi bantuit visurile.

Secretara - cam de acelasi calibru cu profesoara: aspect intelectual, ochelari, costum deux pieces cu fusta cat mai scurta, evident, decolteu generos, pantofi cu toc, pixul tinut provocator in coltul gurii... Hmmm, foarte incitant!

Sefa - daca nu e o scorpie (sau si d-aia) sau hoasca, este evident tinta unor fantezii, deoarece barbatul vrea "sa se intoarca roata", stiti cum e, suporta greu sa fie dominat de o femeie.

Negresa (afro-americana, ma rog)/mulatra - o alta fantezie, zic eu mai mult pe seama "povestilor" auzite. Cu toate ca nu cred ca s-ar da cineva inapoi de la o aventura cu Halle Berry, Rihanna, Beyonce, Nicole (solista de la Pussycat Dolls), eventual cu toata trupa dupa ea Very Happy , etc.

Gheisa - poate o fantezie mai rara, e mai speciala, mai stilata, nu multi barbati o au. Eu... da.

Menage a trois - cu doua femei,evident, exclus doi barbati Razz . O fantezie prin care cred ca trece orice reprezentant al sexului masculin. Prezinta diverse variante: doua blonde, blonda+bruneta, bruneta+roscata, etc. ... in functie de preferinte.

Orgia - asta e deja o fantezie periculoasa, la care nu se gandesc prea multi, daca nu sunt membri MISA Razz . Urmarind Caligula sau Roma, iti vin idei, ce sa-i faci?

Nu contest ca exista multe alte fantezii, dar ma opresc aici sa nu va dau idei Very Happy . Apropos, ar mai fi si fanteziile pe care le am cu unele femei de prin Virtualia, dar p-alea nu vi le spun Very Happy

As citi cu placere si enumerarea fanteziilor feminine Wink ...

Continuati voi...
Magic_White_Wolf
Magic_White_Wolf
Diamond
Diamond

Respectarea regulilor : Fanteziile barbatilor... si nu numai :D 111010
masculin Rac Cocos
Varsta : 54
Localizare : Romania, Bucuresti, Oriunde si Nicaieri.

Sus In jos

Fanteziile barbatilor... si nu numai :D Empty Re: Fanteziile barbatilor... si nu numai :D

Mesaj Scris de SWEET_ANDRADA Lun Mai 02, 2011 12:32 pm

noi nu avem fantezii pt ca facem tot ce ne place si cu cine vrem Wink
SWEET_ANDRADA
SWEET_ANDRADA
Gold
Gold

Respectarea regulilor : Fanteziile barbatilor... si nu numai :D 111010
feminin Gemeni Cal
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fanteziile barbatilor... si nu numai :D Empty Re: Fanteziile barbatilor... si nu numai :D

Mesaj Scris de washdeluxe Dum Mai 08, 2011 3:52 am

ha, ma faci sa zambesc putin in coltul gurii cand spui ca "NU" aveti fantezii, aveti si voi... cu cine nu vrea Wink
asa suntem noi oamenii, intodeauna ne dorim ce nu putem atinge Wink si cand se intampla, trecem la... NEXT Smile

washdeluxe
Gold
Gold

Respectarea regulilor : Fanteziile barbatilor... si nu numai :D 111010
masculin Berbec Sarpe
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fanteziile barbatilor... si nu numai :D Empty Re: Fanteziile barbatilor... si nu numai :D

Mesaj Scris de SWEET_ANDRADA Dum Mai 08, 2011 4:21 am

hihi, pe mine ma vrea orice barbat, nu am probleme d-asta Very Happy
SWEET_ANDRADA
SWEET_ANDRADA
Gold
Gold

Respectarea regulilor : Fanteziile barbatilor... si nu numai :D 111010
feminin Gemeni Cal
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fanteziile barbatilor... si nu numai :D Empty Re: Fanteziile barbatilor... si nu numai :D

Mesaj Scris de washdeluxe Dum Mai 08, 2011 4:25 am

hmmm Shocked chiar crezi ce spui?

washdeluxe
Gold
Gold

Respectarea regulilor : Fanteziile barbatilor... si nu numai :D 111010
masculin Berbec Sarpe
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fanteziile barbatilor... si nu numai :D Empty Re: Fanteziile barbatilor... si nu numai :D

Mesaj Scris de SWEET_ANDRADA Mar Mai 10, 2011 4:06 am

imi stiu calitatile, nu vezi cum arat ? Very Happy
SWEET_ANDRADA
SWEET_ANDRADA
Gold
Gold

Respectarea regulilor : Fanteziile barbatilor... si nu numai :D 111010
feminin Gemeni Cal
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fanteziile barbatilor... si nu numai :D Empty Re: Fanteziile barbatilor... si nu numai :D

Mesaj Scris de all_german Mar Mai 10, 2011 7:52 am

deobicei tot aia sau tot alea se lauda care au complexe..orcum nu cred ca esti asa de buna pe cat vrei sa pari..alfel ce ai mai cauta pe aici daca nu duci lipsa..hahah esti tare amuzanta 
all_german
all_german
Silver
Silver

Respectarea regulilor : Fanteziile barbatilor... si nu numai :D 111010
masculin Taur Bivol
Varsta : 39
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Fanteziile barbatilor... si nu numai :D Empty Re: Fanteziile barbatilor... si nu numai :D

Mesaj Scris de Magic_White_Wolf Mar Mai 10, 2011 1:05 pm

Tu sa inteleg ca duci lipsa, amice... si speri sa gasesti aici?! Very Happy
Hmm,... socializarea nu inseamna numai sa cautam ceva de f***t... Nu inseamna ca cei inscrisi aici vor musai asta...
Crezi ca d-aia am facut site-ul acesta?!... Te inseli in cazul asta,... chiar nu duc lipsa, sa stii... si am altceva mai bun de facut decat sa ma mai iluzionez in legatura cu relatiile/iubarerile virtuale...
In fine,... bafta in cautarile tale!...
Magic_White_Wolf
Magic_White_Wolf
Diamond
Diamond

Respectarea regulilor : Fanteziile barbatilor... si nu numai :D 111010
masculin Rac Cocos
Varsta : 54
Localizare : Romania, Bucuresti, Oriunde si Nicaieri.

Sus In jos

Fanteziile barbatilor... si nu numai :D Empty Re: Fanteziile barbatilor... si nu numai :D

Mesaj Scris de all_german Mier Mai 11, 2011 6:03 am

eu am scris de fata aia nu...fara nici o alta aluzie la alcineva...iar sincer nu vreau sa imi impartasesti sentimentele tale...am intrat aici as de plictiseala si nu inseamna ca caut...ceva de f...t...asaca citeste  inaite de a scriee ceva bine e un sfat asa de la unu mai mic la unu mai mare...ma gandesc ca o sa intelegi tu.
all_german
all_german
Silver
Silver

Respectarea regulilor : Fanteziile barbatilor... si nu numai :D 111010
masculin Taur Bivol
Varsta : 39
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Fanteziile barbatilor... si nu numai :D Empty Re: Fanteziile barbatilor... si nu numai :D

Mesaj Scris de Andreea Joi Mai 12, 2011 2:03 am

all_german a scris:deobicei tot aia sau tot alea se lauda care au complexe..orcum nu cred ca esti asa de buna pe cat vrei sa pari..alfel ce ai mai cauta pe aici daca nu duci lipsa..hahah esti tare amuzanta
ce ai scris poate fi interpretat in privinta la toti
cred ca magic a vrut sa iti explice altceva,da nu ai inteles
(de acum o sa scriu fara puncte,puncte.................ca asa mi-a reprosat cineva) Very Happy
Andreea
Andreea
Gold
Gold

Respectarea regulilor : Fanteziile barbatilor... si nu numai :D 111010
feminin Varsator Dragon
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Fanteziile barbatilor... si nu numai :D Empty Re: Fanteziile barbatilor... si nu numai :D

Mesaj Scris de bad boy Mar Iun 21, 2011 10:46 am

eu am visat pe cineva de aici si a fost fruuuuuuuuuuuuuumossssssss lol!

bad boy
Lite
Lite

Respectarea regulilor : Fanteziile barbatilor... si nu numai :D 111010
masculin Scorpion Dragon
Varsta : 35
Localizare : USA, Washington D.C.

Sus In jos

Fanteziile barbatilor... si nu numai :D Empty Re: Fanteziile barbatilor... si nu numai :D

Mesaj Scris de LILITH Mar Iun 21, 2011 10:51 am

ai facut prostioare in somn,singurel ? Razz
LILITH
LILITH
Gold
Gold

Respectarea regulilor : Fanteziile barbatilor... si nu numai :D 111010
feminin Fecioara Sobolan
Varsta : 39
Localizare : dincolo de cer

Sus In jos

Fanteziile barbatilor... si nu numai :D Empty Re: Fanteziile barbatilor... si nu numai :D

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum