Anunturi ale board-ului Illusion4U

In jos

Anunturi ale board-ului Illusion4U

Mesaj Scris de Magic_White_Wolf la data de Lun Mai 09, 2011 12:57 pm

Aici vor fi postate anunturi ale board-ului Illusion4U in legatura cu diverse imbunatatiri (update-uri sau upgrade-uri aduse site-ului, la modul general), eventuale modificari ale Termenilor si conditiilor de utilizare/Regulamentelor Forum si Chat, etc.
Am rugamintea sa cititi toate anunturile/completarile/modificarile postate aici. Multumesc.

Ultima editare efectuata de catre Magic_White_Wolf in Mar Mai 24, 2011 5:01 am, editata de 3 ori

Diamond
Diamond

Respectarea regulilor :
masculin Rac Cocos
Varsta : 49
Localizare : Romania, Bucuresti, Oriunde si Nicaieri.

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Anunturi ale board-ului Illusion4U

Mesaj Scris de Magic_White_Wolf la data de Mar Mai 10, 2011 2:08 pm

Daca veti da click pe "Poze", veti constata ca au fost create albume publice ptr. cei care au o poza (se presupune ca este reala) la profil. Album public inseamna ca fotografiile voastre pot fi vizualizate si de vizitatori.
De asemenea, toti utilizatorii isi pot crea albume personale, cu fotografii care pot fi vizualizate doar de membri. Pe viitor s-ar putea sa introducem optiunea ca doar cei cu rangul "gold" sa poata vizualiza pozele personale ale celorlalti utilizatori. Deocamdata e liber ptr. toata lumea. Subliniez inca o data, albumele personale sunt vizibile doar ptr. membri acestei comunitati.
Si o ultima mentiune: pozele voastre pot fi vizualizate doar dupa ce vor fi aprobate de un administrator/moderator.

Enjoy! Smile

Ultima editare efectuata de catre Magic_White_Wolf in Vin Mai 20, 2011 10:10 pm, editata de 4 ori

Diamond
Diamond

Respectarea regulilor :
masculin Rac Cocos

Sus In jos

Mesaj Scris de Magic_White_Wolf la data de Joi Mai 12, 2011 4:33 am

1. Recomand tuturor sa citeasca si ce este scris in subforumul Administrativ.
Incepand de astazi, conform Termenilor si conditiilor de utilizare de altfel, nu mai sunt acceptate avatarele ca poze de profil, decat ptr. utilizatorii care au cel putin o fotografie in albumul public/albumul personal. De aceea, in cursul acestei zile vor fi sterse toate avatarele de la utilizatorii care le-au afisat pana acum ca poza de profil.

2.
Pozele utilizatorilor Illusion4u vor fi aprobate dupa validarea profilului; procedura de validare va fi trimisa pe e-mail celor care vor solicita acest lucru. Va reamintesc ca postarea unei poze la profil nu este obligatorie, dar atunci e normal sa nu fie postate nici diverse avatare (caini, pisici, actori, flori, etc.) atata timp cat nu ne asumam identitatea.

In rest, enjoy! Smile

Ultima editare efectuata de catre Magic_White_Wolf in Mar Mai 24, 2011 5:07 am, editata de 1 ori

Diamond
Diamond

Respectarea regulilor :
masculin Rac Cocos

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum